-
Circadian Lightbulb
Regular price From $26.00Regular priceUnit price perSale price From $26.00 -
Gather Light - Saffron Beeswax Tallow Candle
Regular price $98.00Regular priceUnit price perSale price $98.00 -
Vanilla Nectar + Peru Balsam Tallow and Beeswax Candle 8 oz.
Regular price $56.00Regular priceUnit price perSale price $56.00 -
Flora Iris Candle - Regenerative Tallow®
Regular price $42.00Regular priceUnit price perSale price $42.00 -
Fig and Strawberry Melange Candle - Regenerative Tallow® 6 oz.
Regular price $42.00Regular priceUnit price perSale price $42.00 -
Sold outVintage African Wood Mini Stool
Regular price $78.00Regular priceUnit price perSale price $78.00Sold out -
AA, AAA Combo Battery Pack
Regular price $29.99Regular priceUnit price perSale price $29.99 -
Evergreen Essence (Cedar and Oakmoss) Candle - Regenerative Tallow®
Regular price $42.00Regular priceUnit price perSale price $42.00 -
Sold outWild Bergamot Tallow Candle
Regular price $65.00Regular priceUnit price perSale price $65.00Sold out -
Wool and Organic Cotton Throw Pillow
Regular price From $45.00Regular priceUnit price perSale price From $45.00 -
Vintage Woven Basket with Handles
Regular price $54.00Regular priceUnit price perSale price $54.00 -
Antique Gather Basket II
Regular price $120.00Regular priceUnit price perSale price $120.00 -
Mini Brass Tray
Regular price $38.00Regular priceUnit price perSale price $38.00 -
Vintage Shabbat Candle Holders
Regular price $175.00Regular priceUnit price perSale price $175.00 -
Sold outVintage Brass Candle Holders
Regular price $96.00Regular priceUnit price perSale price $96.00Sold out -
Vintage Medium Stoneware Crock
Regular price $42.00Regular priceUnit price perSale price $42.00 -
Vintage Small Stoneware Crock
Regular price $40.00Regular priceUnit price perSale price $40.00 -
Antique Hearth Brush I
Regular price $98.00Regular priceUnit price perSale price $98.00 -
AAA 40 Battery Pack
Regular price $29.99Regular priceUnit price perSale price $29.99 -
AA 40 Pack
Regular price $29.99Regular priceUnit price perSale price $29.99
















